Mozgalmas, eseménydús hetet hagyunk a hátunk mögött. Az István Napok keretében számos program zajlott iskolánkban. Ezek lezárására került sor pénteken az Érsekkertben. Az időjárásnak nem engedtük, hogy gátat szabjon a programnak, így hűvös, de napsütéses órákat tölthettünk ott. Aktív iskolaként diáksport fesztivált szerveztünk, amelynek a klasszikus “Madarak és fák napja” elnevezést adtuk. A tanulók egyénileg látogatták meg a különböző állomásokat, ahol évfolyamuk számára pecséteket gyűjtöttek. Voltak ügyességi, kvíz, illetve madarakkal és fákkal kapcsolatos tudományos feladatok is, valamint lehetett versenyezni az iskola legerősebb, illetve leglendületesebb diákjának címéért. Előbbit Csamangó Máté, utóbbit Mészáros Dóra és Molnár Fruzsina megosztva kapták. A legügyesebb évfolyam ebben az évben a 11-esek lettek. Köszönjük a lelkes részvételt mindenkinek, valamint a Kalocsavagyon KFT. segítségét, akik nagyban hozzájárultak a sportnap lebonyolításához.