Június 7-én egy szép nyári estét töltöttünk el együtt az iskola udvarán. Kultúrpiknik: így neveztük el azt a rendezvényt, amely immár hagyományosnak mondható, évek óta vonzó a diákok és tanárok számára is. A forgatókönyvben a főszerepet a zene kapta: hallhattuk újra az István Napra összeállt zenekarunkat Bedő Lénárd tanár úr vezetésével. Gráfik Leila énekelt nekünk, Horváth László tanár úr az este közeledtével mesét mondott, tábortüzet gyújtottunk, meghallgattuk, hogy vált gimis korában rockerré Szűcs Zoltán tanár úr, majd az éjszakában Perity Lajos igazgató úr és fiai adtak elő alternatív rockzene számokat. Volt tehát nosztalgia, továbbá zsíros kenyér, vidámság, hangulatvilágítás és kellemes időtöltés, közben pedig lezajlott egy sakkverseny is Kenyeres Zsolt tanár úr vezetésével. Aki pedig még éjfél után is bírta, megnézhette a „kertmoziban” a Nagyfiúk című filmet.
Köszönjük a szervezést Horváth Csaba tanár úrnak, Fekete Szilvia tanárnőnek, a DÖK-nek, a stúdiós fiúknak és nem utolsósorban a technikai dolgozóknak!