Az első napon Hajagos Kiss Margit, a Bács-Kiskun Megyei Pedagógiai Szakszolgálat továbbtanulási és pályaválasztási tanácsadója tartott a 10-11. évfolyamosok számára egy előadást, melyen tájékoztatta a tanulókat a felsőfokú intézményekbe való felvételi eljárás 2024-től érvénybe lépő változásairól. Részletesen ismertette a pontszámítás szabályait, az érettségi, tanulmányi és intézményi pontokra vonatkozó tudnivalókat. A tájékoztató után közel hatvanan éltek az egyéni tanácsadás lehetőségével is, melynek első lépése egy kérdőív kitöltése volt. A 2. napon Tóthné Vékony Tímea volt a vendégünk, aki a Szegedi Tudományegyetemről tartott előadást a 11.B és a 11.C osztály tanulóinak. Reméljük, programjainkkal segítséget tudtunk nyújtani tanulóinknak a pályaválasztásban.