A díszteremben tartottuk meg a tanévnyitó ünnepségünket. A Himnusz közös eléneklése után Tóth Kinga, 10.B osztályos tanuló Szabó T. Anna Útravaló című versét mondta el, majd a diákönkormányzat nevében Hus-Nagy Zselyke (11.A) köszöntötte a kilencedikes tanulókat. Ezután következett Perity Lajos igazgató úr beszéde, melyhez kapcsolódva a Kalocsai Szent István Gimnázium Tanulóifjúságáért Alapítvány és a Viterra Növényolajgyártó Kft. támogatásával megszervezett két kerékpáros vándortáborról tekintettünk meg közösen egy-egy jó hangulatú, képes beszámolót. Reméljük, eredményes tanév áll előttünk, melyben a megszokott munkarendben dolgozhatunk, s színes közösségi programokon vehet részt tanár és tanuló egyaránt.