2021. június 18-án a díszteremben tartottuk meg a tanévzáró ünnepséget. A Himnusz közös eléneklése után Holló Bianka, 10.C osztályos tanuló Petőfi Sándor Magyar vagyok című költeményét szavalta el. Ezt követően Perity Lajos igazgató úr beszédében áttekintette a tanév eseményeit, értékelte a jelenléti és a digitális oktatási időszakot, majd átadta a jutalmakat és díjakat. Simon Zoltán alpolgármester úr is megtisztelte jelenlétével ünnepségünket, az elért eredmények alapján 12 tanuló vehetett át Kiváló tanuló oklevelet tőle, illetve ő adta át az Év tanulója díjat is. A tanévben végzett kiemelkedő munkájáért négy pedagógus részesült városi elismerésben: Kenyeresné Horváth Andrea, Petrás Éva, Thuránszky Rudolf és Szűcs Zoltán.